Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vyděšená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vyděšená dýně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vyděšená dýně. Stahujte klipart Vyděšená dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vyděšená dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
757x800
473x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 024 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Magnesus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vyděšená dýně je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červený pták ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Prezentace zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hugo Chavez ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, free, ke stažení, obrázek, cliparts, Vyděšená dýně, grafika, vektor, svg, klipart, Halloween, Vyděšená dýně

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, webové stránky, dokument, PowerPoint, word, avatar, web, openOffice, prezentace, blog, seminární práce, kalendář, památník, referáty, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sedmikráska ke stáhnutí, vektor Druhé místo zdarma nebo obrázek Sluneční energie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.