Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vyděšená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vyděšená dýně zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Vyděšená dýně. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vyděšená dýně ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vyděšená dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vyděšená dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
757x800
473x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 024 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Magnesus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vyděšená dýně patří do sekce Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Houpací Santa zdarma Podívejte se i na vektor Burkina Faso ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Včelka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, grafika, svg, download, Vyděšená dýně, vektorový obrázek, zdarma, free, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, Halloween, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, památník, referáty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, seminární práce, Twitter, plakát, profil, office, časopis, avatar, webové stránky, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Dřevěný kolíček zdarma, obrázek ZIPX ke stažení nebo klipart Ohryzek jablka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.