Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vyděšená dýně (Halloween) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Vyděšená dýně stahujte zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Vyděšená dýně. Vektorová ilustrace Vyděšená dýně je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vyděšená dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
757x800
473x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 024 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Magnesus

Líbí se vám klipart Vyděšená dýně? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Vyděšená dýně je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Keňa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tropická ryba ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, download, grafika, Vyděšená dýně, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Vyděšená dýně, ke stažení, ilustrace, klipart, Halloween

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, word, magazín, webové stránky, inkscape, katalog, Twitter, logo, brožury, manuály, památník, plakáty, bakalářská práce, seminární práce, fotografie, tiskoviny

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Dívka na pláži ke stažení, vektorový klipart Sprinkler ke stažení nebo vektor 5 euro centů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.