Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Televizní anténa, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Televizní anténa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Televizní anténa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televizní anténa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Televizní anténa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televizní anténa ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1342
1280x1074
800x671
500x419
160x134

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Televizní anténa patří do sekce Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Menora zdarma Podívejte se i na vektor Mlýnek na kafe ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Surinam ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, klipart, obrázek, Televizní anténa, Televizní anténa, free, svg, ilustrace, cliparts, kliparty, Přístroje, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, referáty, pozvánky, blog, corelDraw, dokumenty, web, fotokniha, škola, PowerPoint, Twitter, openOffice, články, kalendář, plakát, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Žehlička zdarma, obrázek Včela ke stažení nebo klipart Kanystr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.