Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Televizní anténa (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Televizní anténa zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Televizní anténa. Vektorový obrázek Televizní anténa je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televizní anténa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Televizní anténa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televizní anténa ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1342
1280x1074
800x671
500x419
160x134

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 850 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Líbí se vám klipart Televizní anténa? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Televizní anténa se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červený pták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunéčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Ozdoba s vločkou ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, obrázek, Přístroje, download, ilustrační obrázek, Televizní anténa, cliparts, vektor, kliparty, vektorový obrázek, free, ke stažení, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: word, Adobe Illustrator, katalog, diář, Pinterest, prospekty, Facebook, Twitter, profilovka, etikety, plakát, avatar, textové dokumenty, referáty, časopis, deníček, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Vánoční sušenka ke stažení, obrázek Romantika zdarma nebo vektorový obrázek Mark Twain ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.