Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Donut (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Donut bezplatně ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Donut. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1265
1280x1012
800x632
500x395
160x126

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 536 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: PinkJellyfish

Potěší nás, pokud budete tento klipart Donut sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Donut se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Všeobecná sestra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Avokádo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Střelec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, Donut, klipart, Jídlo, download, ilustrace, Donut, grafika, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, koláž, word, prezentace, PowerPoint, Adobe Illustrator, fotokniha, plakát, referáty, corelDraw, katalog, plakáty, tiskoviny, diář, prospekty, památník, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Přepravka na psa zdarma, obrázek, klipart Smajlík panda ke stáhnutí nebo vektorový klipart Euro ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.