Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Donut (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Donut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Donut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Donut ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Donut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1265
1280x1012
800x632
500x395
160x126

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 536 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: PinkJellyfish

Zaujal vás náš klipart Donut? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Donut se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kudlanka nábožná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Melíry zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Atom ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, Jídlo, download, ke stáhnutí, obrázek, klipart, free, Donut, ilustrace, grafika, Donut, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, word, textové dokumenty, profilovka, diář, Twitter, webové stránky, video, etikety, památník, dokument, Adobe Illustrator, wordpress, škola, kalendář, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Lesní roh ke stáhnutí, klipart Tmavé pivko zdarma nebo ilustrace Camembert zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.