Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Donut (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Donut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Donut. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Donut. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Donut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1265
1280x1012
800x632
500x395
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 536 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: PinkJellyfish

Potěší nás, pokud budete tento klipart Donut sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Donut je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík s monoklem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tlačící smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Řídicí věž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, free, zdarma, svg, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Donut, cliparts, ke stažení, Jídlo, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, Instagram, wordpress, referáty, video, eshop, seminární práce, pozvánky, blog, Adobe Illustrator, web, avatar, Twitter, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Bílý král zdarma, vektorový klipart Šedá vlajka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Šedivá stuha ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.