Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Donut (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Donut zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Donut. Vektorový obrázek Donut je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Donut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Donut ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1265
1280x1012
800x632
500x395
160x126

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 536 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PinkJellyfish

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Donut s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Donut je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální znak X ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen SM ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kudlanka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Jídlo, zdarma, ilustrace, kliparty, svg, vektorový obrázek, free, obrázek, Donut, klipart, cliparts, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, wordpress, webové stránky, dokumenty, blog, web, profilovka, prezentace, Twitter, Pinterest, profil, word, Facebook, office, corelDraw, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Toolbox ke stažení, obrázek Oranžová mašle ke stažení nebo vektor Čarodějka v černém ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.