Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Malé písmeno P (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno P zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Malé písmeno P. Klipart Malé písmeno P je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno P zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malé písmeno P ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno P ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 272 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Malé písmeno P s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Malé písmeno P patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Femme fatale ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cizokrajné ovoce zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Scarlett Johansson ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno P, Symboly, cliparts, ke stáhnutí, svg, download, Malé písmeno P, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, free, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, etikety, plakát, referáty, avatar, seminární práce, web, Twitter, prezentace, word, blog, dokumenty, časopis, video, kalendář, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vyděšené vajíčko ke stáhnutí, vektor Chatka zdarma nebo obrázek Červené D zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.