Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Páv, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Páv zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Páv. Pakliže si chcete obrázek Páv stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páv zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Páv ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páv ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 405 461 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Páv je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Viola ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Piáno zdarma Mohl by vás také zajímat vektor PPT ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, cliparts, Páv, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, vektor, svg, obrázek, Ptáci, free, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, časopis, profilovka, seminární práce, prezentace, plakát, webové stránky, profil, word, office, corelDraw, články, Adobe Illustrator , openOffice, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí, klipart Pastinák zdarma nebo ilustrace Smeták ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.