Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Studentka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Studentka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Studentka. Vektorový obrázek Studentka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Studentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pietluk

Líbí se vám klipart Studentka? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Studentka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cool smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otoskop ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dýdžej ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, svg, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Ženy, download, Studentka, klipart, obrázek, ke stáhnutí, Studentka, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, web, video, inkscape, seminární práce, textové dokumenty, profil, diář, blog, plakáty, word, kalendář, Instagram, wordpress, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Brazílie ke stažení, obrázek, klipart Magnetofonová kazeta ke stažení nebo vektorový klipart Zlaté číslo 6 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.