Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Studentka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Studentka zdarma ke stažení

Studentka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Studentka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Studentka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pietluk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Studentka se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Důchodkyně milují PC ke stáhnutí Podívejte se i na vektor GPS Navigace zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Artyčok ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, free, grafika, Studentka, ke stažení, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, Ženy, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , word, avatar, referáty, plakát, dokumenty, web, Pinterest, PowerPoint, profilovka, openOffice, dokument, památník, profil, články, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kormorán ke stáhnutí, obrázek Socha zdarma nebo klipart Chřest ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.