Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Studentka (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Studentka ke stažení zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Studentka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Studentka ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Studentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 999 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pietluk

Tento obrázek s názvem (Studentka) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Studentka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mikro SD karta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak I ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Bobek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, zdarma, Ženy, grafika, ke stažení, Studentka, klipart, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Studentka, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, profil, eshop, webové stránky, Zoner Callisto, dokument, prezentace, fotografie, koláž, památník, inkscape, fotokniha, openOffice, oznámení, manuály, brožury, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Zlaté číslo 7 ke stažení, vektor Kontejner ke stažení nebo vektor Odšťavňovač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.