Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahody, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jahody. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jahody nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jahody? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jahody ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jahody se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostarika ke stažení Podívejte se i na vektor Světélko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Balón zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, svg, ke stáhnutí, kliparty, download, Ovoce, klipart, cliparts, Jahody, grafika, Jahody, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, Instagram, blog, články, profil, Twitter, textové dokumenty, office, profilovka, seminární práce, Adobe Illustrator , webové stránky, word, inkscape, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Pozor vlak ke stažení, obrázek Chřest ke stáhnutí nebo klipart Sekáček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.