Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jahody (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jahody. Klipart Jahody je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jahody ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tomas_arad

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Jahody s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Jahody patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Želvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autobaterie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jižní Karolína ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ovoce, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, zdarma, free, kliparty, klipart, Jahody, download, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, vstupenky, vizitky, deníček, referáty, prospekty, tiskoviny, profil, Adobe Illustrator, pozvánky, web, katalog, kalendář, plakát, textové dokumenty, brožury

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kuřecí noha ke stáhnutí, obrázek George Washington ke stažení nebo obrázek Pražená kukuřice zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.