Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Jahody (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jahody. Klipart Jahody je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jahody ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: tomas_arad

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jahody s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Jahody je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fraktálový stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Záchranka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Velikonoční přáníčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, ilustrační obrázek, svg, vektor, klipart, zdarma, Jahody, download, Ovoce, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, manuály, seminární práce, články, logo, bakalářská práce, Zoner Callisto, openOffice, vstupenky, inkscape, Adobe Illustrator, blog, Instagram, prospekty, fotokniha, textové dokumenty, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Číňanka ke stažení, obrázek George Washington ke stažení nebo ilustrace Uganda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.