Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jahody (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jahody. Pakliže si chcete obrázek Jahody stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Jahody? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jahody ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tomas_arad

Obrázek, klipart pojmenovaný Jahody můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Jahody se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor XSLX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pacientka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mitsubishi ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Jahody, zdarma, svg, vektorový obrázek, klipart, free, vektor, Jahody, cliparts, ke stažení, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, wordpress, Twitter, kalendář, plakáty, Instagram, corelDraw, blog, profil, diář, fotokniha, pozvánky, časopis, web, Adobe Illustrator, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Trick or treat! ke stáhnutí, obrázek, klipart Heroin zdarma nebo vektorový klipart Trumpeta zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.