Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jahody, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Jahody je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Jahody je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Jahody v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jahody ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jahody je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smažená vajíčka zdarma Podívejte se i na ilustrace Trumpeta ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kohada sushi ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Jahody, download, grafika, ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektorový obrázek, kliparty, Jahody, Ovoce, svg, ke stažení, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, plakáty, kalendář, inkscape, Pinterest, referáty, seminární práce, webové stránky, openOffice, fotokniha, profil, word, plakát, Facebook, články

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Baba na koštěti zdarma, vektor Kropenatá vajíčka ke stažení nebo obrázek Zkumavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.