Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jahody (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jahody zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jahody. Kreslená ilustrace Jahody je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jahody ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jahody ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 257 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: tomas_arad

Tento obrázek s názvem (Jahody) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Jahody patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Donald Trump ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlávkové zelí ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený dárek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Jahody, ke stažení, obrázek, Ovoce, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, Jahody, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, škola, Pinterest, referáty, památník, avatar, Adobe Illustrator, časopis, eshop, diář, plakáty, textové dokumenty, Facebook, etikety, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ohryzek jablka ke stažení, ilustrace Biologické riziko ke stažení nebo klipart Tachometr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.