Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Borovicová větvička (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Borovicová větvička k bezplatnému stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Borovicová větvička. Klipart Borovicová větvička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borovicová větvička zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Borovicová větvička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borovicová větvička ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1226
1280x981
800x613
500x383
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 054 435 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Borovicová větvička s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Borovicová větvička patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svěrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyzdobené okno zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Borovicová větvička, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace, grafika, zdarma, Borovicová větvička, free, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakát, webové stránky, oznámení, letáky, plakáty, textové dokumenty, diář, vstupenky, koláž, wordpress, openOffice, corelDraw, avatar, škola, vizitky, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart 20 euro centů ke stáhnutí, obrázek Globus ke stažení nebo obrázek Japonsko zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.