Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Borovicová větvička (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borovicová větvička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Borovicová větvička. Klipart Borovicová větvička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Borovicová větvička? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borovicová větvička zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Borovicová větvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borovicová větvička ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1226
1280x981
800x613
500x383
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 054 435 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Borovicová větvička? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Borovicová větvička patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ženich a nevěsta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené Lamborghini ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Donut ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, klipart, vektor, free, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, Borovicová větvička, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, etikety, Facebook, web, word, dokumenty, inkscape, Pinterest, profilovka, seminární práce, dokument, Instagram, památník, časopis, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Filipíny ke stažení, vektor Světlezelené auto ke stažení nebo obrázek Margarita ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.