Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Modrý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modrý smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrý smajlík se nachází v sekci Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené D ke stáhnutí Podívejte se i na klipart CPL zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Taiko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, free, ilustrace, vektor, download, Modrý smajlík, Modrý smajlík, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, textové dokumenty, dokumenty, office, Pinterest, word, blog, prezentace, památník, seminární práce, články, pozvánky, web, referáty, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Chléb a víno ke stáhnutí, ilustrace Sanitka zdarma nebo vektor Baletka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.