Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý smajlík (Smajlíci) ke stažení

Obrázek, klipart Modrý smajlík ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Modrý smajlík. Vektorová ilustrace Modrý smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý smajlík sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Modrý smajlík patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mangostana lahodná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené Lamborghini ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vyznání lásky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, svg, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, obrázek, Modrý smajlík, cliparts, free, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, Instagram, textové dokumenty, plakát, prospekty, blog, eshop, profilovka, letáky, manuály, Pinterest, koláž, diplomová práce, profil, časopis, katalog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Gerald Ford zdarma, obrázek, klipart Gril ke stáhnutí nebo klipart Šedá medúza ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.