Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Modrý smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Modrý smajlík ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Modrý smajlík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Modrý smajlík s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Modrý smajlík patří do sekce Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční výzdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak beran ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Okarína Xun ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, zdarma, grafika, Modrý smajlík, obrázek, Modrý smajlík, svg, download, ke stažení, ilustrační obrázek, free, Smajlíci, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, plakát, diář, Adobe Illustrator, Facebook, blog, office, openOffice, wordpress, inkscape, eshop, profil, word, seminární práce, referáty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Šachovnice ke stažení, obrázek 50 euro centů ke stažení nebo vektor XLS soubor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.