Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Modrý smajlík. Pakliže si chcete obrázek Modrý smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý smajlík sdílet s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Modrý smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Maorský dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dekorace ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa USA zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ilustrace, kliparty, vektor, Modrý smajlík, cliparts, Smajlíci, Modrý smajlík, ke stáhnutí, free, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, plakát, video, textové dokumenty, openOffice, word, etikety, plakáty, dokument, wordpress, diář, office, corelDraw, prezentace, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Cédéčko zdarma, obrázek Mauritánie ke stáhnutí nebo vektor Počítadlo ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.