Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Modrý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modrý smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrý smajlík se nachází v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plato s vejci ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bubble tea zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Arizona ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, free, Smajlíci, Modrý smajlík, zdarma, svg, Modrý smajlík, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, download, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, referáty, dokumenty, fotokniha, avatar, Facebook, plakát, plakáty, památník, blog, office, škola, dokument, Adobe Illustrator , Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Chléb a víno ke stáhnutí, obrázek Ovečky zdarma nebo klipart Digitální znak O ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.