Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Modrý smajlík. Obrázek Modrý smajlík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrý smajlík se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený pták ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jihoafrická republika zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Cédéčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, kliparty, vektorový obrázek, Modrý smajlík, cliparts, obrázek, free, ke stáhnutí, Modrý smajlík, download, ke stažení, svg, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, referáty, Twitter, dokumenty, word, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, profil, články, plakát, blog, prezentace, openOffice, avatar, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Valentýnská svíčka ke stáhnutí, obrázek Vlkodlak zdarma nebo klipart Zákaz NATO ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.