Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Modrý smajlík. Pakliže si chcete obrázek Modrý smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Inky2010

Zaujal vás náš klipart Modrý smajlík? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Modrý smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Špagety ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cuba libre ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Valentýnské přáníčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, klipart, ke stažení, svg, kliparty, grafika, Smajlíci, vektorový obrázek, Modrý smajlík, ke stáhnutí, Modrý smajlík

Doporučené použití klipartu: video, články, plakát, Twitter, inkscape, referáty, Instagram, wordpress, diář, profilovka, pozvánky, kalendář, dokument, seminární práce, webové stránky, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Modrý krab zdarma, vektor Webkamera ke stáhnutí nebo obrázek Instalatér ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.