Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santa dívka (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa dívka bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Santa dívka. Kreslená ilustrace Santa dívka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa dívka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa dívka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa dívka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1126x1600
901x1280
563x800
352x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 252 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Santa dívka sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Santa dívka je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kafe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CFG ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Syrena 105 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, grafika, kliparty, Santa dívka, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, download, zdarma, cliparts, Santa dívka, klipart

Doporučené použití klipartu: eshop, dokumenty, fotokniha, logo, inkscape, openOffice, časopis, profil, prezentace, oznámení, PowerPoint, corelDraw, letáky, vstupenky, referáty, vizitky, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Rovníková Guinea zdarma, vektorový obrázek Argentina ke stažení nebo vektor Dolar ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.