Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý kůň, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černý kůň zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý kůň. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Černý kůň? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý kůň ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černý kůň je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pilot ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slunečnice ve váze zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Karavan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, grafika, svg, Černý kůň, kliparty, free, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Černý kůň, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, plakáty, inkscape, textové dokumenty, prezentace, corelDraw, pozvánky, referáty, Adobe Illustrator , dokumenty, památník, Instagram, škola, články, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kafíčko ke stáhnutí, klipart Francouzský roh zdarma nebo ilustrace Rybák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.