Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černý kůň (Zvířata) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kůň zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Černý kůň. Kreslená ilustrace Černý kůň je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý kůň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: liftarn

Obrázek, klipart pojmenovaný Černý kůň můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Černý kůň patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kostarika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SH ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Květinový dekor světlý ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Černý kůň, kliparty, cliparts, vektor, Černý kůň, ilustrace, svg, Zvířata, download, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, profil, corelDraw, fotokniha, blog, referáty, pozvánky, openOffice, eshop, plakát, office, Pinterest, Facebook, PowerPoint, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dráček ke stažení, klipart Babočka ke stažení nebo ilustrace Vánoční výzdoba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.