Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černý kůň (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černý kůň zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Černý kůň. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Černý kůň ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý kůň ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 493 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Sdílejte klipart nazvaný Černý kůň s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Černý kůň je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Houba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cyklista zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Květinový dekor světlý ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, ke stažení, cliparts, Černý kůň, klipart, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, svg, free, Černý kůň, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: oznámení, diář, památník, web, fotokniha, office, pozvánky, diplomová práce, eshop, vizitky, video, tiskoviny, wordpress, kalendář, Facebook, katalog, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Námořnické srdce ke stáhnutí, vektorový obrázek Netopýr ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Jednooké strašidlo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.