Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černý kůň (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kůň zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černý kůň. Stahujte klipart Černý kůň v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý kůň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kůň ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 493 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Černý kůň s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Černý kůň je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kamion ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stonožka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrábě ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, ilustrace, download, Černý kůň, svg, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, grafika, free, Černý kůň, ke stažení, ke stáhnutí, Zvířata

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, diář, video, PowerPoint, corelDraw, škola, seminární práce, blog, Twitter, textové dokumenty, referáty, openOffice, eshop, web, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zamilovaný smajlík ke stažení, klipart Růžová vajíčka ke stažení nebo ilustrace Včelky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.