Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárce krve, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárce krve zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárce krve. Kreslená ilustrace Dárce krve je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárce krve zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárce krve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárce krve ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárce krve patří do sekce Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kamna zdarma Podívejte se i na klipart Havran ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Atabaque ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Dárce krve, obrázek, zdarma, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, Dárce krve, svg, Muži, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, seminární práce, webové stránky, profil, Instagram, Pinterest, plakát, openOffice, office, PowerPoint, dokument, web, fotokniha, pozvánky, blog

Mezi hezké kresby patří i klipart Rozkvetlá třešeň zdarma, ilustrace Buldok ke stažení nebo vektor Náruživá kuřačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.