Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dárce krve, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárce krve zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dárce krve. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárce krve nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dárce krve? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárce krve zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárce krve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárce krve ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárce krve patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace MPG zdarma Podívejte se i na klipart Kouření zakázáno ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Letící jestřáb ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Dárce krve, free, Muži, obrázek, Dárce krve, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, vektor, download, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, škola, Pinterest, Adobe Illustrator , plakát, avatar, Facebook, časopis, openOffice, památník, plakáty, dokumenty, kalendář, textové dokumenty, Instagram, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Důl zdarma, ilustrace Polibek ke stažení nebo vektor Abstraktní strom ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.