Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dárce krve (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárce krve zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dárce krve. Vektorová ilustrace Dárce krve je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dárce krve? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárce krve zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárce krve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárce krve ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 314 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Dárce krve můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Dárce krve je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Svatý Jiří ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Silnička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Panda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, download, Muži, free, ke stáhnutí, grafika, kliparty, vektor, obrázek, svg, Dárce krve, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, kalendář, openOffice, web, word, corelDraw, Instagram, fotokniha, eshop, wordpress, prezentace, etikety, webové stránky, textové dokumenty, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek POT zdarma, obrázek Koktejl ke stáhnutí nebo vektor Přípitek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.