Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Rostlina (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rostlina k bezplatnému stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Rostlina. Doporučujeme stahovat obrázek Rostlina ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rostlina? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rostlina zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Rostlina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rostlina ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 226 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rostlina s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Rostlina se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Běžící srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vysoké kolo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, Rostliny, Rostlina, zdarma, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, download, cliparts, Rostlina, free

Doporučené použití klipartu: referáty, webové stránky, inkscape, fotografie, Twitter, oznámení, brožury, tiskoviny, škola, profil, diář, dokumenty, textové dokumenty, diplomová práce, video, manuály, Zoner Callisto

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Miluji hudbu ke stáhnutí, vektorový obrázek Beránek ke stažení nebo vektorový klipart Hydrant zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.