Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ostružina (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ostružina zadarmo ke stažení

Ostružina je název dalšího obrázku resp. klipartu. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Ostružina v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ostružina zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ostružina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ostružina ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 588 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Ostružina s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Ostružina se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fast food ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žárovka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrý krab ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ostružina, klipart, Ovoce, ke stažení, zdarma, download, cliparts, grafika, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Ostružina, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, oznámení, katalog, diář, brožury, Adobe Illustrator, Instagram, Twitter, blog, články, škola, prezentace, fotokniha, profilovka, eshop, avatar, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Jaguár ke stáhnutí, klipart Modrý motýl zdarma nebo vektorový klipart Vánoční rolničky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.