Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ostružina, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ostružina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ostružina. Vektorová ilustrace Ostružina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ostružina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ostružina zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ostružina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ostružina ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1256x1280
785x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ostružina se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stíhačka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sherlock Holmes zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ovečky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, free, ke stáhnutí, download, Ostružina, Ostružina, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, dokumenty, openOffice, office, Twitter, prezentace, plakáty, profil, pozvánky, dokument, fotokniha, profilovka, avatar, webové stránky, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rychlovarná konvice ke stáhnutí, obrázek Šedý stromeček zdarma nebo klipart Bělorusko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.