Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý tulipán zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Modrý tulipán. Klipart Modrý tulipán je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

698x1600
558x1280
349x800
218x500
70x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 949 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Machovka

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý tulipán sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Modrý tulipán je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa Vietnamu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené F ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Krkavec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, cliparts, Modrý tulipán, obrázek, Modrý tulipán, download, vektorový obrázek, zdarma, klipart, free, vektor, ke stažení, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, diář, Instagram, inkscape, corelDraw, avatar, profilovka, Twitter, památník, časopis, prezentace, office, profil, blog, video

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mandarinka zdarma, klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí nebo ilustrace Gymnastka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.