Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrý tulipán (Květiny) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Modrý tulipán ke stažení zadarmo

Modrý tulipán je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Modrý tulipán jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

698x1600
558x1280
349x800
218x500
70x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 949 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Tento obrázek s názvem (Modrý tulipán) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Modrý tulipán se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čínská žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový zapalovač ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Volant ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, obrázek, Modrý tulipán, ke stažení, Květiny, klipart, cliparts, zdarma, Modrý tulipán, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, deníček, Pinterest, inkscape, památník, tiskoviny, plakáty, koláž, dokumenty, Instagram, katalog, referáty, office, oznámení, pozvánky, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Brambora ke stažení, vektorový klipart Jetel ke stáhnutí nebo vektorový klipart Afrika mapa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.