Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrý tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý tulipán zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Modrý tulipán. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý tulipán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

698x1600
558x1280
349x800
218x500
70x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 949 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Modrý tulipán s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Modrý tulipán patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hudební CD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno O zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tropická rybka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrační obrázek, Modrý tulipán, free, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, grafika, Květiny, cliparts, vektor, kliparty, zdarma, Modrý tulipán

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, kalendář, seminární práce, referáty, dokumenty, profilovka, word, openOffice, video, etikety, Twitter, škola, corelDraw, eshop, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Sůl a pepř ke stáhnutí, ilustrace Mapa Litvy zdarma nebo klipart Modrá ozdoba zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.