Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Konipas, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konipas zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Konipas. Klipart Konipas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konipas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konipas zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Konipas ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konipas ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Konipas se nachází v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelenina ke stáhnutí Podívejte se i na klipart SLDM zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Rybář ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stažení, Hmyz, grafika, Konipas, free, cliparts, vektor, kliparty, Konipas, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, web, seminární práce, škola, Facebook, památník, články, textové dokumenty, referáty, plakát, avatar, prezentace, blog, corelDraw, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Paragraf ke stáhnutí, ilustrace Škola zdarma nebo vektor bunsenův kahan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.