Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialová žirafa, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová žirafa zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fialová žirafa. Kreslená ilustrace Fialová žirafa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová žirafa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialová žirafa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová žirafa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1043x1600
834x1280
522x800
326x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amcolley

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialová žirafa je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Úchvatný smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dračinka jižní zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hrošík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fialová žirafa, ilustrační obrázek, Zvířata, Fialová žirafa, zdarma, vektor, klipart, vektorový obrázek, obrázek, free, svg, ilustrace, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, pozvánky, Facebook, články, kalendář, office, blog, corelDraw, PowerPoint, fotokniha, Twitter, Instagram, plakáty, profil, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Internet ke stáhnutí, vektor Gymnastka zdarma nebo obrázek Smutný smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.