Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Parfém (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parfém zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Parfém. Vektorová ilustrace Parfém je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parfém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 829 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gnokii

Potěší nás, pokud budete tento klipart Parfém sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Parfém je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sova ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžový motýl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Plesnivý sýr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, free, zdarma, download, Parfém, ilustrace, grafika, Parfém, klipart, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, plakáty, Facebook, eshop, PowerPoint, Twitter, plakát, škola, word, referáty, profil, Instagram, Adobe Illustrator, Pinterest, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ametyst zdarma, klipart Digitální znak 1 ke stáhnutí nebo ilustrace Žluté auto ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.