Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Parfém, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parfém zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parfém. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Parfém nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parfém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Parfém je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Létající sob zdarma Podívejte se i na ilustrace TS ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Meče a štít ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, Láska, vektor, grafika, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, klipart, free, Parfém

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, web, plakáty, články, office, Facebook, corelDraw, PowerPoint, referáty, škola, pozvánky, památník, Adobe Illustrator , Instagram, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Palma zdarma, vektor Panama ke stažení nebo obrázek Anýz ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.