Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Parfém (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parfém zdarma ke stažení

Parfém je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parfém ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Zaujal vás náš klipart Parfém? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Parfém se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Toyota RAV 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Popkorn zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Stalin ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, zdarma, ilustrační obrázek, Parfém, kliparty, Láska, svg, vektorový obrázek, Parfém, klipart, free, ilustrace, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, wordpress, plakáty, kalendář, video, profil, blog, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, PowerPoint, dokument, Twitter, fotokniha, seminární práce, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Croissant ke stáhnutí, vektorový klipart Zimbabwe zdarma nebo obrázek, klipart Rozkrojená okurka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.