Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Parfém (Láska) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parfém ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Parfém. Vektorový obrázek Parfém jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parfém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parfém ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Zaujal vás náš klipart Parfém? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Parfém patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílý pěšec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený dráček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Oranžové srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Parfém, klipart, vektor, cliparts, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, zdarma, Láska

Doporučené použití klipartu: vstupenky, fotokniha, video, tiskoviny, eshop, diář, openOffice, plakát, Pinterest, inkscape, word, corelDraw, pozvánky, prezentace, blog, manuály, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vánoční dekorace zdarma, obrázek Solární dům ke stažení nebo obrázek Valentýnské srdce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.