Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Den matek, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Den matek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Den matek. Pakliže si chcete obrázek Den matek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Den matek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Den matek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 538 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Den matek se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Piraňa ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Tmavězelený stromeček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek GZ ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Den matek, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, Den matek, klipart, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, svg, free, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokument, webové stránky, plakát, corelDraw, časopis, openOffice, Pinterest, pozvánky, Instagram, kalendář, fotokniha, web, profilovka, škola, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ztlumeno ke stáhnutí, ilustrace Krokodýl zdarma nebo vektor Fontána ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.