Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Den matek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Den matek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Den matek. Klipart Den matek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Den matek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 538 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Den matek můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Den matek se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blesky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík ďábel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek 100 Euro zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, free, cliparts, vektor, ke stažení, zdarma, Láska, Den matek, svg, vektorový obrázek, obrázek, klipart, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, časopis, PowerPoint, plakát, plakáty, wordpress, památník, webové stránky, video, diář, Pinterest, avatar, corelDraw, openOffice, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lano zdarma, obrázek, klipart Kuře na klíček ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zlá domina ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.