Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Den matek, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Den matek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Den matek. Pakliže si chcete obrázek Den matek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Den matek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Den matek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 538 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Den matek je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak kozoroh zdarma Podívejte se i na obrázek Rýžovar ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Noemova archa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, svg, Láska, vektor, cliparts, download, Den matek, ke stáhnutí, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, Den matek

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, škola, textové dokumenty, dokument, profil, web, PowerPoint, dokumenty, Adobe Illustrator , Facebook, Instagram, corelDraw, prezentace, památník, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ubrus zdarma, klipart Pařáty smrtky ke stažení nebo ilustrace Černý jezdec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.