Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Den matek (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Den matek zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Den matek. Vektorová ilustrace Den matek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Den matek? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Den matek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 538 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Den matek s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Den matek se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zdarma ke stažení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrož zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šípek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, download, obrázek, free, Láska, vektor, svg, cliparts, kliparty, Den matek, klipart, ilustrační obrázek, Den matek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, office, avatar, corelDraw, škola, památník, Twitter, fotokniha, bakalářská práce, inkscape, dokument, webové stránky, články, Zoner Callisto, logo, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hambáč ke stáhnutí, vektorový obrázek Potápěč ke stažení nebo vektorový klipart Pistácie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.