Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Den matek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Den matek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Den matek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Den matek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 538 410 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Den matek s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Den matek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kachna ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Továrna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Láska, ke stažení, vektor, kliparty, svg, download, Den matek, cliparts, ilustrace, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, referáty, časopis, kalendář, Facebook, office, word, seminární práce, památník, plakát, corelDraw, plakáty, eshop, škola, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kuchyňská váha ke stažení, klipart Pavouk ke stažení nebo ilustrace Sešívačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.