Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Puzzle srdíčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Puzzle srdíčko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Puzzle srdíčko. Vektorová ilustrace Puzzle srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Puzzle srdíčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Puzzle srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Puzzle srdíčko je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Baskytara ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Skleněné květiny zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kavárna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Puzzle srdíčko, vektorový obrázek, download, free, obrázek, grafika, klipart, Puzzle srdíčko, vektor, ilustrace, svg, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, Twitter, památník, Instagram, prezentace, plakát, profil, inkscape, avatar, openOffice, škola, referáty, plakáty, fotokniha, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Páv ke stáhnutí, klipart Molekula kofeinu zdarma nebo ilustrace UFO ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.