Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Puzzle srdíčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Puzzle srdíčko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Puzzle srdíčko. Vektorová ilustrace Puzzle srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Puzzle srdíčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Puzzle srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Puzzle srdíčko se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Delfíni ke stažení Podívejte se i na vektor Zamilované psaní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Gejša hudebnice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, obrázek, Puzzle srdíčko, cliparts, zdarma, grafika, ke stažení, Láska, download, vektor, vektorový obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, pozvánky, Adobe Illustrator , openOffice, kalendář, plakáty, seminární práce, dokument, Twitter, prezentace, office, referáty, škola, dokumenty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Trojbarevná stužka ke stažení, obrázek Svařené víno ke stáhnutí nebo klipart Che Guevara zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.