Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Puzzle srdíčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Puzzle srdíčko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Puzzle srdíčko. Vektorová ilustrace Puzzle srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Puzzle srdíčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Puzzle srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Puzzle srdíčko se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sýr ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hugo Chavez zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík anděl ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, obrázek, Láska, Puzzle srdíčko, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, cliparts, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, Instagram, články, referáty, pozvánky, profilovka, textové dokumenty, web, PowerPoint, openOffice, Twitter, Pinterest, Facebook, plakát, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Slunečno ke stáhnutí, obrázek Durian zdarma nebo klipart Vývrtka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.