Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovařík. Kreslená ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kovařík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kovařík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kovařík je v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvýrazňovač ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hruška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Velbloud dvouhrbý zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, grafika, kliparty, zdarma, vektor, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Kovařík, klipart, free, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, web, škola, referáty, word, office, corelDraw, blog, Adobe Illustrator , Pinterest, dokument, časopis, seminární práce, dokumenty, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Muchomůrky ke stažení, vektor Srdce z duhy ke stáhnutí nebo obrázek Baba na koštěti zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.