Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovařík. Kreslená ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kovařík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kovařík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kovařík je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štít zdarma Podívejte se i na obrázek Kolumbie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté M ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektor, obrázek, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, klipart, vektorový obrázek, Kovařík, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, corelDraw, dokument, openOffice, webové stránky, Adobe Illustrator , pozvánky, word, seminární práce, PowerPoint, dokumenty, škola, profilovka, referáty, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Brýlatý smajlík zdarma, klipart Desatero ke stažení nebo ilustrace Kostýmy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.