Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovařík. Kreslená ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kovařík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kovařík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kovařík patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šípek zdarma Podívejte se i na vektor Jmenovka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Miluji šachy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, Kovařík, grafika, free, Kovařík, vektorový obrázek, download, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , fotokniha, PowerPoint, články, seminární práce, corelDraw, office, časopis, pozvánky, Pinterest, web, prezentace, kalendář, textové dokumenty, referáty, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mrkev zdarma, obrázek Spící smajlík ke stažení nebo klipart Banjo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.