Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kovařík. Vektorová ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovařík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kovařík se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 8 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kosa smrtky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, Hmyz, kliparty, obrázek, vektor, free, Kovařík, ke stažení, ilustrace, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, prezentace, pozvánky, profil, škola, PowerPoint, inkscape, dokument, fotokniha, Facebook, word, openOffice, články, corelDraw, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Růžové tulipány ke stáhnutí, ilustrace Ninja zdarma nebo vektor Sovětské vajíčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.