Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovařík, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovařík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovařík. Kreslená ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kovařík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kovařík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kovařík patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žena za volantem zdarma Podívejte se i na vektor Vejce naměkko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Tukan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kovařík, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, download, svg, Hmyz, obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, plakát, PowerPoint, profil, památník, Pinterest, pozvánky, prezentace, office, inkscape, škola, Instagram, Adobe Illustrator , blog, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pouta zdarma, obrázek Strašidelný hrad ke stažení nebo klipart Koala ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.