Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kovařík (Hmyz) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovařík k bezplatnému stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Kovařík. Vektorová ilustrace Kovařík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovařík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovařík ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 012 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jbruce

Sdílejte obrázek, klipart Kovařík s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Kovařík patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dortík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené vajíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Šimpanz ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Hmyz, free, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Kovařík, ke stažení, download, vektor, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, Zoner Callisto, textové dokumenty, brožury, Adobe Illustrator, profil, etikety, inkscape, word, office, eshop, video, manuály, diplomová práce, pozvánky, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Žlutí smajlíci ke stáhnutí, klipart Digitální číslo 5 ke stažení nebo obrázek Hrášek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.