Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dodávka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dodávka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Dodávka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dodávka je v kategorii Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno B zdarma Podívejte se i na ilustrace Labyrint ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek, klipart, free, Dodávka, kliparty, ke stažení, svg, zdarma, vektorový obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, škola, pozvánky, prezentace, PowerPoint, profilovka, památník, openOffice, fotokniha, blog, avatar, plakát, word, dokument, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zelí zdarma, vektor Strašidelné vajíčko ke stažení nebo obrázek Sluneční brýle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.