Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dodávka (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dodávka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: voyeg3r

Obrázek, klipart pojmenovaný Dodávka můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Dodávka se nachází v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zlaté A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chůva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Fialová kraslice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, Dodávka, ke stažení, cliparts, download, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Auta, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, Adobe Illustrator, referáty, plakát, PowerPoint, fotokniha, blog, časopis, corelDraw, word, Twitter, články, škola, etikety, diář, video

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Modročerná stuha zdarma, obrázek Jednorožec ke stáhnutí nebo vektor Sushi s čajem ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.