Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dodávka. Klipart Dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dodávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dodávka se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Genderová srdíčka ke stažení Podívejte se i na vektor Velbloud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý jezdec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ilustrační obrázek, Auta, ke stažení, Dodávka, vektorový obrázek, grafika, klipart, ilustrace, svg, zdarma, download, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, Pinterest, škola, word, pozvánky, Facebook, web, památník, kalendář, profil, referáty, Twitter, fotokniha, seminární práce, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zábavní pyrotechnika ke stažení, obrázek Kašna ke stáhnutí nebo klipart Mapa Íránu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.