Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dodávka. Klipart Dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dodávka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dodávka se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Motorkářská helma ke stáhnutí Podívejte se i na vektor PPT zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté číslo 6 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, Auta, ilustrace, ke stažení, svg, Dodávka, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, Dodávka, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, webové stránky, časopis, inkscape, Facebook, profilovka, web, dokument, Adobe Illustrator , plakát, profil, památník, plakáty, word, prezentace, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Lyžař ke stáhnutí, obrázek Ibuprofen zdarma nebo klipart Zlatý kříž ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.