Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dodávka. Klipart Dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dodávka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dodávka je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hugo Chavez ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jednorožec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor HTML formát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dodávka, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, svg, Dodávka, free, cliparts, klipart, Auta, kliparty, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, profil, profilovka, web, PowerPoint, Adobe Illustrator , textové dokumenty, kalendář, avatar, Instagram, blog, Pinterest, prezentace, Twitter, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Slepá spravedlnost ke stáhnutí, klipart Mapa Tanzanie zdarma nebo ilustrace Kolouch ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.