Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malé písmeno I, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno I zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Malé písmeno I. Pakliže si chcete obrázek Malé písmeno I stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno I zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno I ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno I ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 133 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Malé písmeno I je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Člunatec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace SWF formát zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Richard Nixon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Malé písmeno I, Malé písmeno I, free, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Symboly, ilustrace, grafika, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, plakát, seminární práce, škola, avatar, pozvánky, word, Pinterest, fotokniha, památník, office, openOffice, profil, dokumenty, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Chorvatsko ke stáhnutí, vektor Vzducholoď zdarma nebo obrázek Ludwig van Beethoven ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.