Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Malé písmeno I (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Malé písmeno I zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Malé písmeno I. Klipart Malé písmeno I je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno I zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno I ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno I ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 133 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Malé písmeno I s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Malé písmeno I patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marie Curie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jmelí ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Nepálu ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Malé písmeno I, zdarma, grafika, vektor, svg, vektorový obrázek, Symboly, obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, brožury, wordpress, dokumenty, webové stránky, vstupenky, word, profil, Adobe Illustrator, diplomová práce, web, referáty, manuály, openOffice, profilovka, letáky, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Mrož ke stažení, klipart Keith Richards zdarma nebo klipart Kolumbie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.