Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Supermarine Spitfire, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Supermarine Spitfire zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Supermarine Spitfire. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Supermarine Spitfire? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Supermarine Spitfire zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Supermarine Spitfire ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Supermarine Spitfire ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 406 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Supermarine Spitfire se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční přáníčko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červená cibule zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Naštvaná žena ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, obrázek, download, Supermarine Spitfire, ilustrační obrázek, grafika, vektor, klipart, Supermarine Spitfire, svg, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, profil, seminární práce, web, dokument, prezentace, články, Twitter, openOffice, blog, dokumenty, inkscape, kalendář, plakáty, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Rogalo ke stáhnutí, obrázek Rybička zdarma nebo klipart Vědecká kalkulačka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.