Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Supermarine Spitfire, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Supermarine Spitfire zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Supermarine Spitfire. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Supermarine Spitfire? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Supermarine Spitfire zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Supermarine Spitfire ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Supermarine Spitfire ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 406 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Supermarine Spitfire je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mil Mi-24 ke stažení Podívejte se i na obrázek Kamion ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Papoušek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, kliparty, ke stažení, Doprava, ke stáhnutí, obrázek, free, Supermarine Spitfire, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Supermarine Spitfire, vektor, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: office, škola, profilovka, Instagram, dokumenty, word, PowerPoint, web, textové dokumenty, Facebook, dokument, webové stránky, openOffice, avatar, plakát, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Loutna ke stažení, klipart Olivín ke stáhnutí nebo ilustrace Srdce z čísel zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.