Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šnorchl, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šnorchl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Šnorchl. Pakliže si chcete obrázek Šnorchl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šnorchl zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šnorchl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šnorchl ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1096x1600
877x1280
548x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 880 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: neorg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šnorchl je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kyrgystán ke stažení Podívejte se i na obrázek Afghánistán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Libye zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šnorchl, svg, klipart, vektor, kliparty, cliparts, obrázek, Šnorchl, ilustrace, Přístroje, grafika, download, free, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, dokument, textové dokumenty, Adobe Illustrator , fotokniha, corelDraw, Twitter, word, prezentace, Pinterest, openOffice, Instagram, plakát, profilovka, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Tuřín ke stažení, klipart Irák ke stáhnutí nebo ilustrace Ukrajina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.