Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Heliotrop, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Heliotrop zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Heliotrop. Obrázek Heliotrop je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Heliotrop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Heliotrop patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialové vajíčko zdarma Podívejte se i na klipart Lektvar ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Krmítko pro ptáky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Heliotrop, klipart, zdarma, grafika, Heliotrop, free, download, svg, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, dokument, dokumenty, fotokniha, office, referáty, PowerPoint, plakát, textové dokumenty, památník, avatar, inkscape, Adobe Illustrator , profil, web

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Citroen 2 CV zdarma, ilustrace Souboj dobra a zla ke stažení nebo vektor Dýně major ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.