Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Heliotrop, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Heliotrop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heliotrop. Klipart Heliotrop je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Heliotrop ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Heliotrop se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zavírací špendlíky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ježíš Kristus zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak A ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Heliotrop, vektor, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, download, Láska, cliparts, free, kliparty, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, openOffice, Twitter, památník, referáty, kalendář, corelDraw, časopis, seminární práce, fotokniha, webové stránky, škola, Pinterest, dokumenty, pozvánky, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zlatý dárek ke stáhnutí, ilustrace Fialová složka zdarma nebo vektor Větrníky - květiny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.