Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Heliotrop, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Heliotrop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heliotrop. Klipart Heliotrop je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Heliotrop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Heliotrop je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Francie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Oranžová paprika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Točená zmrzlina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, grafika, download, klipart, free, svg, Heliotrop, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, Facebook, referáty, PowerPoint, inkscape, blog, fotokniha, avatar, Instagram, škola, Adobe Illustrator , kalendář, word, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Toyota RAV 4 ke stažení, vektor Komár ke stáhnutí nebo obrázek Terej bílý zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.