Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Heliotrop (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heliotrop zadarmo ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Heliotrop. Klipart Heliotrop je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Heliotrop? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Heliotrop ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heliotrop ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 932 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Deluge

Sdílejte obrázek, klipart Heliotrop s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Heliotrop je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Černošský policista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rotvajler zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Akumulátory ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, free, Heliotrop, download, ilustrace, svg, obrázek, ke stáhnutí, Láska

Doporučené použití klipartu: blog, památník, video, plakáty, profilovka, web, Instagram, prezentace, profil, textové dokumenty, oznámení, bakalářská práce, letáky, časopis, vizitky, deníček, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Zelená ozdoba ke stáhnutí, obrázek Krimpovací kleště ke stáhnutí nebo vektor Mléko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.