Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zajíc, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zajíc zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zajíc. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zajíc. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Zajíc? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zajíc zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zajíc ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zajíc ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1286x1600
1028x1280
643x800
402x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PolyLingua

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zajíc se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Delfíni ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zamilované psaní zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Gejša hudebnice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, cliparts, obrázek, Zvířata, Zajíc, ilustrace, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, vektor, ke stažení, Zajíc

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, avatar, inkscape, prezentace, openOffice, Facebook, články, blog, dokument, časopis, PowerPoint, Instagram, plakát, památník, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Trojbarevná stužka ke stáhnutí, obrázek Svařené víno zdarma nebo klipart Che Guevara ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.