Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zajíc (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zajíc zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Zajíc. Vektorová ilustrace Zajíc je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Zajíc? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zajíc zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zajíc ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zajíc ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1286x1600
1028x1280
643x800
402x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 898 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: PolyLingua

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zajíc s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Zajíc patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 7 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční osvětlení zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Slon ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, Zajíc, svg, cliparts, zdarma, free, vektor, Zajíc, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, avatar, Adobe Illustrator, magazín, Pinterest, eshop, prospekty, dokument, inkscape, referáty, Instagram, články, PowerPoint, seminární práce, vstupenky, deníček

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Odšťavňovač ke stáhnutí, ilustrace Krokodýl ke stáhnutí nebo klipart Medvěd zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.