Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zajíc, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zajíc zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zajíc. Klipart Zajíc je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zajíc lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zajíc zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Zajíc ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zajíc ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

919x1600
735x1280
459x800
287x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 485 903 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zajíc se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Meloun cukrový ke stažení Podívejte se i na klipart Čínský drak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Spolupráce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Zajíc, grafika, ke stažení, zdarma, download, ilustrace, Zvířata, klipart, obrázek, cliparts, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, dokumenty, profil, blog, kalendář, referáty, PowerPoint, web, office, škola, inkscape, časopis, Pinterest, plakáty, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Megafon ke stažení, ilustrace Uganda ke stáhnutí nebo vektor Indiánka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.