Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Přání k Halloweenu (Halloween) ke stažení

Obrázek, klipart Přání k Halloweenu ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Přání k Halloweenu. Doporučujeme stahovat obrázek Přání k Halloweenu ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání k Halloweenu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přání k Halloweenu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání k Halloweenu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 061 951 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Potěší nás, pokud budete tento klipart Přání k Halloweenu sdílet s kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Klipart Přání k Halloweenu je v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ředkvičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Genderová srdíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Válec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, obrázek, kliparty, Halloween, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Přání k Halloweenu, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, blog, word, etikety, bakalářská práce, pozvánky, koláž, prezentace, plakáty, magazín, památník, PowerPoint, tiskoviny, manuály, eshop, Zoner Callisto, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Zákaz kočárků zdarma, ilustrace Kostarika ke stažení nebo vektor Narozeniny číslo 6 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.