Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buvol, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Buvol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Buvol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Buvol v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buvol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lodahl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Buvol je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Online zdarma Podívejte se i na ilustrace Velikonoční přání ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kosmonaut ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, download, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, cliparts, zdarma, kliparty, Buvol, ke stažení, vektorový obrázek, Buvol, Zvířata, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, avatar, inkscape, pozvánky, corelDraw, články, openOffice, textové dokumenty, prezentace, Instagram, office, škola, word, časopis, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hamburger zdarma, vektor Dominikánská republika ke stažení nebo obrázek Žampiony ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.