Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buvol, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Buvol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Buvol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Buvol v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buvol ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lodahl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buvol je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Angkor Vat ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Chorvatska zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční stromeček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, klipart, Buvol, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, download, ilustrace, grafika, Buvol, svg, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, plakát, Pinterest, profil, blog, plakáty, web, corelDraw, dokumenty, památník, Instagram, office, prezentace, pozvánky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kuře na klíček ke stáhnutí, klipart Irská harfa zdarma nebo ilustrace Mapa Tibetu ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.