Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buvol (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Buvol. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Buvol nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Buvol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lodahl

Zaujal vás náš klipart Buvol? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Buvol se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor USB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muslimka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dárková taška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Buvol, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, free, kliparty, Buvol, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, cliparts, klipart, obrázek, download, Zvířata

Doporučené použití klipartu: Instagram, corelDraw, word, dokument, openOffice, wordpress, etikety, profilovka, dokumenty, plakát, avatar, časopis, prezentace, eshop, video, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dwight Eisenhower zdarma, obrázek, klipart Skateboardista ke stáhnutí nebo vektorový klipart Mapa Laosu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.