Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buvol, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Buvol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Buvol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Buvol v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Buvol ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lodahl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buvol se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kultivátor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Santova čepice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Japonka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, Buvol, cliparts, Zvířata, grafika, vektor, download, vektorový obrázek, Buvol

Doporučené použití klipartu: avatar, plakáty, openOffice, webové stránky, Adobe Illustrator , textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, office, profilovka, plakát, Twitter, články, prezentace, Facebook, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Fialové vajíčko ke stáhnutí, ilustrace Surikata zdarma nebo vektor Vánoční perníčky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.