Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buvol (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Buvol je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Buvol nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Buvol lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Buvol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: lodahl

Obrázek, klipart pojmenovaný Buvol můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Buvol patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Otto von Bismarck ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční zvonek ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, Buvol, Buvol, free, zdarma, klipart, Zvířata, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, referáty, PowerPoint, fotokniha, etikety, textové dokumenty, inkscape, články, Facebook, dokumenty, plakát, video, pozvánky, prezentace, seminární práce, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart JPG ke stažení, vektorový obrázek Lori zelenokřídlý ke stažení nebo vektorový obrázek Smajlík s hroty ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.