Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pacientka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pacientka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pacientka. Klipart Pacientka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacientka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pacientka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacientka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pacientka je v sekci Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlá domina ke stažení Podívejte se i na ilustrace Velikonoční zajíček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Toust zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, grafika, Ženy, ke stažení, ke stáhnutí, Pacientka, zdarma, obrázek, Pacientka, download, free, cliparts, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, plakáty, památník, fotokniha, referáty, Facebook, web, webové stránky, kalendář, škola, blog, office, openOffice, plakát, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Červené Lamborghini ke stažení, vektor Digitální číslo 9 ke stáhnutí nebo obrázek Králík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.