Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modré zvonečky (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Modré zvonečky ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Modré zvonečky. Stahujte soubor Modré zvonečky ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 098 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Modré zvonečky? Potom se podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Modré zvonečky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jihoafrická republika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lachtan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté O zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Modré zvonečky, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, free, Vánoce, vektor, ke stažení, obrázek, kliparty, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, eshop, plakát, bakalářská práce, etikety, seminární práce, profil, Adobe Illustrator, plakáty, Instagram, blog, katalog, koláž, PowerPoint, články, deníček, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lodivod mořský zdarma, vektor Strašidlo zdarma nebo obrázek Slon ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.