Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modré zvonečky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré zvonečky zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Modré zvonečky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Modré zvonečky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Modré zvonečky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré zvonečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré zvonečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré zvonečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 098 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Modré zvonečky? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Modré zvonečky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myš ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno L ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Veselé vajíčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, download, Modré zvonečky, vektor, ke stažení, ilustrace, kliparty, svg, zdarma, klipart, Modré zvonečky, cliparts, Vánoce, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, word, články, webové stránky, office, plakáty, škola, avatar, manuály, referáty, plakát, dokument, corelDraw, profilovka, vstupenky, Twitter, deníček

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bez lepku ke stažení, vektor Strašidlo zdarma nebo klipart Smaragdová stužka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.