Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strom z květů, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strom z květů zdarma ke stažení

Strom z květů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Strom z květů je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Strom z květů? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strom z květů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strom z květů je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gejša hudebnice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Modrá srdíčka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Černá ozdoba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, Strom z květů, cliparts, free, vektor, Vánoce, ke stažení, download, ke stáhnutí, Strom z květů, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, office, dokumenty, Pinterest, pozvánky, referáty, word, kalendář, plakáty, textové dokumenty, prezentace, PowerPoint, časopis, avatar, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Satelit ke stáhnutí, vektor Fidget spinner zdarma nebo obrázek Tráva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.