Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Strom z květů (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Strom z květů zdarma ke stažení

Strom z květů je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Strom z květů v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom z květů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 398 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Strom z květů s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Strom z květů se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Švýcarsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílý žralok zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Alexander Graham Bell ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, svg, Vánoce, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Strom z květů, cliparts, zdarma, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: vstupenky, dokument, openOffice, corelDraw, PowerPoint, prospekty, časopis, tiskoviny, koláž, kalendář, fotografie, webové stránky, web, blog, logo, památník, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Štastný Nový rok ke stáhnutí, vektor Růžová vlajka zdarma nebo vektorový obrázek Pastinák zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.