Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Strom z květů, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strom z květů zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Strom z květů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strom z květů nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Strom z květů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 423 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strom z květů se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černý stromeček ke stažení Podívejte se i na klipart Mrňous ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek List zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Vánoce, ke stáhnutí, obrázek, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, Strom z květů, svg, klipart, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, Facebook, webové stránky, openOffice, referáty, office, pozvánky, památník, textové dokumenty, profilovka, word, Twitter, plakáty, web, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart 5 euro centů ke stažení, ilustrace Hnědý strom ke stáhnutí nebo vektor Stařenka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.