Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strom z květů (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom z květů zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Strom z květů. Vektorová ilustrace Strom z květů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strom z květů lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Strom z květů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z květů ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 423 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Strom z květů) můžete sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Strom z květů se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutá veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Arménie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Solární elektrárna ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Strom z květů, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, obrázek, zdarma, kliparty, Strom z květů, download, Vánoce

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, eshop, Instagram, textové dokumenty, diář, fotokniha, avatar, inkscape, profil, Pinterest, Twitter, blog, památník, časopis, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Meče ke stažení, obrázek, klipart Koblihy ke stažení nebo vektorový klipart Cereálie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.