Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Formule (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Formule zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Formule. Doporučujeme stahovat obrázek Formule ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Formule zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Formule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Formule ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 029 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Netalloy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Formule sdílet s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Formule patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ženich ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nepitná voda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Narozeniny číslo 9 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, svg, Auta, Formule, free, ke stažení, Formule, grafika, vektor, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: koláž, blog, deníček, textové dokumenty, profilovka, články, Pinterest, referáty, Adobe Illustrator, eshop, word, avatar, brožury, wordpress, katalog, magazín, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zelená oliva zdarma, klipart Domeček zdarma nebo klipart Gorila ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?