Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Formule (Auta) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Formule zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Formule. Klipart Formule je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Formule? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Formule zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Formule ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Formule ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Netalloy

Líbí se vám klipart Formule? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Formule je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Velikonoční přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart GAZ 21 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Adventní svíčky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, svg, Formule, grafika, ke stažení, Formule, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, Instagram, Adobe Illustrator, pozvánky, články, Pinterest, diář, corelDraw, prezentace, textové dokumenty, webové stránky, web, dokumenty, word, dokument, wordpress

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Princ ke stáhnutí, vektorový klipart Tramvaj piktogram zdarma nebo obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?