Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malé písmeno Y, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno Y zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Malé písmeno Y. Kreslená ilustrace Malé písmeno Y je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Malé písmeno Y? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno Y zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno Y ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno Y ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Malé písmeno Y je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Přípona ZIP ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Otázka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Stan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrace, free, Malé písmeno Y, vektorový obrázek, download, Malé písmeno Y, zdarma, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, word, profilovka, avatar, plakát, profil, inkscape, kalendář, PowerPoint, office, dokument, památník, časopis, textové dokumenty, corelDraw, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Dýdžej ke stáhnutí, vektor Plyšák se srdíčky zdarma nebo obrázek Malpa ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.