Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Klipart Borůvky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Borůvky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Borůvky je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Libérie zdarma Podívejte se i na ilustrace Jezdec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nektarinka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Borůvky, Ovoce, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Borůvky, download, kliparty, grafika, zdarma, free, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, plakát, PowerPoint, dokumenty, Facebook, profilovka, openOffice, pozvánky, Twitter, články, fotokniha, dokument, kalendář, památník, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Stříhání vlasů zdarma, vektor Lednička ke stažení nebo obrázek Toyota Hilux ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.