Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Borůvky (Ovoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Borůvky. Vektorová ilustrace Borůvky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Murin Jan / Machovka

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Borůvky s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Borůvky patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Váhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený motýl zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Julius Caesar ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, Borůvky, kliparty, klipart, Ovoce, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, svg, download, free, vektorový obrázek, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: deníček, blog, video, inkscape, oznámení, logo, word, profilovka, web, manuály, plakát, etikety, dokumenty, corelDraw, fotografie, Pinterest, vstupenky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lotos ke stáhnutí, obrázek, klipart Idaho zdarma nebo obrázek Alarm zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.