Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Borůvky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Borůvky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Borůvky je v sekci Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Opice ke stažení Podívejte se i na obrázek Velryba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor WMA zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, free, svg, vektor, ke stažení, zdarma, klipart, cliparts, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profil, dokument, referáty, plakáty, avatar, Instagram, textové dokumenty, Adobe Illustrator , corelDraw, škola, web, office, dokumenty, články, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Word ke stažení, klipart Dýně frajer ke stáhnutí nebo ilustrace PF 2021 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.