Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Klipart Borůvky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Borůvky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Borůvky se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelené vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart UFO zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pirát ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvky, ke stáhnutí, grafika, Ovoce, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, download, ke stažení, Borůvky, klipart, free, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, kalendář, památník, seminární práce, blog, textové dokumenty, dokumenty, webové stránky, referáty, Instagram, Facebook, profil, word, pozvánky, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kadibudka ke stáhnutí, ilustrace Veselý smajlík zdarma nebo vektor Tur ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.