Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Borůvky (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Borůvky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Borůvky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Borůvky? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Borůvky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Murin Jan / Machovka

Tento obrázek s názvem (Borůvky) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Borůvky je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašidlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ICO zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Šachové figury ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvky, Borůvky, ke stažení, vektorový obrázek, download, grafika, zdarma, Ovoce, ilustrace, kliparty, free, obrázek, cliparts, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, diář, inkscape, dokument, PowerPoint, pozvánky, plakáty, office, wordpress, Adobe Illustrator, plakát, textové dokumenty, referáty, Instagram, video, eshop

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Hrací automat ke stáhnutí, vektorový obrázek Mapa Burkina Faso zdarma nebo vektorový obrázek Palačinka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.