Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Borůvky (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Borůvky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Borůvky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Borůvky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Murin Jan / Machovka

Tento obrázek s názvem (Borůvky) můžete sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Borůvky je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Citroen 2CV4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Betonové svodidlo ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Červený netopýr ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ovoce, download, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Borůvky, grafika, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, PowerPoint, diář, wordpress, openOffice, web, eshop, Facebook, články, plakáty, plakát, Instagram, webové stránky, seminární práce, inkscape, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Segway ke stažení, obrázek Malované vajíčko ke stažení nebo vektor Hrábě ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.