Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Borůvky (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Borůvky ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Borůvky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Murin Jan / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Borůvky s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Borůvky je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Beran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Robot zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Adventní svícen ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvky, obrázek, cliparts, klipart, download, Borůvky, ilustrace, svg, vektor, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Ovoce

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, Instagram, Pinterest, profil, webové stránky, kalendář, profilovka, etikety, plakáty, inkscape, prezentace, dokument, památník, seminární práce, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Bansuri ke stáhnutí, klipart Kometa zdarma nebo ilustrace FODS zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.