Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Upečený krocan, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Upečený krocan zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Upečený krocan. Klipart Upečený krocan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Upečený krocan v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upečený krocan zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upečený krocan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upečený krocan ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 083 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Upečený krocan je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Malé písmeno T zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pomeranč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, svg, obrázek, download, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, klipart, free, Upečený krocan, vektor

Doporučené použití klipartu: word, referáty, dokument, dokumenty, Adobe Illustrator , openOffice, časopis, seminární práce, textové dokumenty, inkscape, profilovka, pozvánky, prezentace, web, Twitter, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lenin ke stáhnutí, klipart CMD zdarma nebo ilustrace Vánoční stromeček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.