Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Upečený krocan (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upečený krocan zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Upečený krocan. Stahujte soubor Upečený krocan ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upečený krocan zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upečený krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upečený krocan ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 083 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Upečený krocan) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Upečený krocan je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Narozeninové číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá ozdoba ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Adolf Hitler ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, svg, Jídlo, download, ke stáhnutí, kliparty, Upečený krocan, vektor, klipart, obrázek, Upečený krocan, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: brožury, wordpress, PowerPoint, vizitky, corelDraw, dokumenty, Instagram, blog, prezentace, word, kalendář, eshop, textové dokumenty, plakáty, inkscape, office, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Vážka ke stažení, vektorový klipart Jmenovka ke stažení nebo obrázek, klipart Jim Morrison ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.