Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Upečený krocan, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Upečený krocan zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Upečený krocan. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Upečený krocan. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upečený krocan zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Upečený krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upečený krocan ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x595
800x372
500x232
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 083 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Upečený krocan patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rybička zdarma Podívejte se i na vektor MSI ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodinky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Upečený krocan, Upečený krocan, cliparts, zdarma, klipart, vektorový obrázek, kliparty, vektor, grafika, svg, Jídlo, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, pozvánky, profilovka, kalendář, seminární práce, plakát, Instagram, textové dokumenty, časopis, prezentace, office, PowerPoint, fotokniha, profil, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kytara zdarma, obrázek Cizrna ke stažení nebo klipart Paul von Hindenburg ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.