Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kalkulačka, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kalkulačka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kalkulačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kalkulačka se nachází v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pomerančový džus ke stažení Podívejte se i na vektor Paul von Hindenburg ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kružítko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Přístroje, ilustrace, kliparty, obrázek, svg, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Kalkulačka, vektorový obrázek, vektor, cliparts, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, PowerPoint, Pinterest, Facebook, dokumenty, profilovka, seminární práce, textové dokumenty, časopis, plakáty, blog, word, openOffice, Adobe Illustrator , dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor 1 euro cent ke stažení, obrázek Arizona ke stáhnutí nebo klipart Modrý vlak zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.