Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kalkulačka, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kalkulačka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kalkulačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kalkulačka je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světelný řetěz zdarma Podívejte se i na obrázek Likvidátorka manželových úspor ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vatikán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, obrázek, Kalkulačka, vektorový obrázek, svg, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Kalkulačka, Přístroje, zdarma, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, blog, webové stránky, památník, Pinterest, openOffice, kalendář, profil, seminární práce, Adobe Illustrator , web, word, pozvánky, fotokniha, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vánoční hvězda zdarma, klipart Kamion ke stažení nebo ilustrace Digitální znak 1 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.