Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kalkulačka (Přístroje) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kalkulačka. Kreslená ilustrace Kalkulačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kalkulačka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kalkulačka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ilnanny

Tento obrázek s názvem (Kalkulačka) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Kalkulačka je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červená sešívačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papilio glaucus zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Uklízečka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kalkulačka, ke stažení, zdarma, obrázek, download, svg, cliparts, grafika, vektor, vektorový obrázek, klipart, kliparty, free, Přístroje, Kalkulačka

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, plakát, prezentace, openOffice, pozvánky, seminární práce, inkscape, profilovka, corelDraw, eshop, diář, textové dokumenty, časopis, profil, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Znak vodnář ke stáhnutí, klipart Mlýnek na kafe zdarma nebo ilustrace Basová kytara zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.