Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kalkulačka (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Kalkulačka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte soubor Kalkulačka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kalkulačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ilnanny

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kalkulačka s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Kalkulačka je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Windsurfař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Čtenář ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Přístroje, obrázek, Kalkulačka, ke stažení, vektorový obrázek, download, klipart, kliparty, Kalkulačka, grafika, svg, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prospekty, profilovka, manuály, seminární práce, pozvánky, kalendář, blog, dokumenty, Instagram, openOffice, diář, škola, články, plakát, vizitky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Tříkolka ke stažení, obrázek, klipart Požární hlásič ke stáhnutí nebo obrázek, klipart WMA ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.