Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Odměrná kádinka (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Odměrná kádinka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Odměrná kádinka. Vektorová ilustrace Odměrná kádinka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Odměrná kádinka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odměrná kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Odměrná kádinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odměrná kádinka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1100x1600
879x1280
549x800
343x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Johny automatic

Sdílejte klipart nazvaný Odměrná kádinka s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Odměrná kádinka je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sanitka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skejťačka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatá vajíčka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Odměrná kádinka, zdarma, free, obrázek, vektor, kliparty, svg, Věda, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, klipart, Odměrná kádinka

Doporučené použití klipartu: corelDraw, video, referáty, openOffice, plakát, web, webové stránky, prezentace, Adobe Illustrator, dokument, word, eshop, avatar, profilovka, wordpress, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Rudá hvězda ke stáhnutí, klipart Ragbista zdarma nebo ilustrace Roztomilá čarodějka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.