Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Člověk, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člověk zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Člověk. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Člověk ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Člověk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 738 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Člověk je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Princ ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Irská harfa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor XHTML ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Člověk, cliparts, download, vektorový obrázek, zdarma, svg, Muži, grafika, vektor, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, webové stránky, památník, Twitter, web, plakát, prezentace, inkscape, profil, Pinterest, office, plakáty, dokument, Adobe Illustrator , Facebook, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zamilovaný drak ke stáhnutí, klipart Růžový diamant zdarma nebo ilustrace Slepičí vajíčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.