Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Člověk (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člověk zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Člověk. Obrázek Člověk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Člověk? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Člověk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 738 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cyberscooty

Sdílejte klipart nazvaný Člověk s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Člověk je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Válec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Gejša ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Člověk, zdarma, download, vektor, ke stažení, Muži, free, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Člověk

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, referáty, profilovka, prezentace, wordpress, textové dokumenty, pozvánky, Pinterest, kalendář, fotokniha, Twitter, word, PowerPoint, plakát, Facebook, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Černá vajíčka ke stáhnutí, klipart Zkumavka zdarma nebo ilustrace Nakvašená dýně zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.