Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Člověk, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člověk zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Člověk. Klipart Člověk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Člověk lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Člověk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 738 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Člověk patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Špenát zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak 6 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kapr ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Muži, cliparts, ilustrace, grafika, obrázek, zdarma, vektor, klipart, ke stažení, free, Člověk

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Instagram, dokument, PowerPoint, články, časopis, seminární práce, webové stránky, profil, pozvánky, Facebook, prezentace, profilovka, dokumenty, referáty, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart Ohryzek jablka zdarma, ilustrace Chipsy ke stažení nebo vektor LGBT ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.