Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Člověk (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člověk zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Člověk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Člověk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Člověk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 738 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cyberscooty

Zaujal vás náš klipart Člověk? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Člověk patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Romantika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kakao ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Eiffelova věž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Muži, vektorový obrázek, Člověk, ke stáhnutí, svg, download, free, ilustrace, ke stažení, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, Pinterest, fotokniha, články, Facebook, blog, profilovka, eshop, časopis, office, plakát, corelDraw, Twitter, plakáty, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Recepční zdarma, ilustrace BMP ke stáhnutí nebo klipart Živý stromek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.