Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Člověk, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Člověk zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Člověk. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Člověk ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Člověk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 738 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Člověk patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jahůdky zdarma Podívejte se i na vektor WAV ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kopírka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, ke stáhnutí, Člověk, klipart, Muži, obrázek, ilustrace, cliparts, download, vektor, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, Adobe Illustrator , dokumenty, škola, Pinterest, avatar, webové stránky, kalendář, PowerPoint, Twitter, textové dokumenty, fotokniha, Facebook, blog, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektor Vlkodlak a duch zdarma, obrázek Sexy eyes ke stažení nebo klipart Palec dolů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.