Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Člověk (Muži) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Člověk zadarmo ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Člověk. Vektorová ilustrace Člověk je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Člověk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Člověk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
671x1280
419x800
262x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 738 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Sdílejte obrázek, klipart Člověk s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Člověk se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strom s dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Symbol muže zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté C ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ke stáhnutí, Člověk, download, cliparts, vektor, klipart, ke stažení, Člověk, kliparty, svg, zdarma, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: vizitky, diář, škola, brožury, word, katalog, plakát, PowerPoint, deníček, časopis, koláž, web, manuály, video, blog, profil, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Ošatka s vajíčky ke stáhnutí, obrázek Zakulacený stromek ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Davidova hvězda zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.