Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Svěrka (Nástroje) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svěrka zdarma ke stažení

Svěrka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Svěrka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Svěrka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Svěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

922x1600
738x1280
461x800
288x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 550 818 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Svěrka s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Svěrka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tanec kostlivců ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vážky ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny číslo 2 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, obrázek, Svěrka, grafika, cliparts, download, Svěrka, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, klipart, Nástroje, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: logo, katalog, eshop, web, seminární práce, avatar, Twitter, plakáty, dokumenty, blog, etikety, webové stránky, wordpress, PowerPoint, památník, kalendář, inkscape

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Zastávka MHD ke stažení, vektorový obrázek Kuřecí noha ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mila Kunis ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.