Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Svěrka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svěrka zdarma ke stažení

Svěrka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Svěrka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svěrka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

922x1600
738x1280
461x800
288x500
92x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 550 818 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Svěrka s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Svěrka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tmavomodrá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slánka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Příbor ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ilustrace, zdarma, cliparts, ke stažení, Nástroje, Svěrka, kliparty, ilustrační obrázek, Svěrka, ke stáhnutí, svg, vektor, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, avatar, profilovka, Adobe Illustrator, škola, blog, manuály, video, časopis, magazín, tiskoviny, Facebook, diář, eshop, word, plakáty, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Velikonoční kuře ke stažení, vektorový obrázek Kuřecí noha ke stáhnutí nebo ilustrace Anakonda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.