Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart EFIS panel, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart EFIS panel zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný EFIS panel. Vektorová ilustrace EFIS panel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart EFIS panel zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek EFIS panel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart EFIS panel ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Startright

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart EFIS panel patří do sekce Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikrovlnná trouba zdarma Podívejte se i na vektor Smoothie ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Bicí nástroje ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Přístroje, kliparty, ilustrace, vektor, EFIS panel, cliparts, svg, grafika, klipart, download, EFIS panel, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, památník, avatar, openOffice, časopis, Twitter, textové dokumenty, škola, Facebook, word, profilovka, corelDraw, plakáty, kalendář, prezentace, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Počítač zdarma, obrázek Vlkodlak a duch ke stažení nebo klipart Chleba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.