Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlk, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlk. Vektorová ilustrace Vlk je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1257x1600
1005x1280
628x800
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stilg4r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vlk je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žížala ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Monstrance zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Josif Stalin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Vlk, ke stáhnutí, klipart, vektor, Zvířata, free, svg, zdarma, Vlk, cliparts, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, články, word, pozvánky, profil, plakát, památník, Instagram, webové stránky, škola, fotokniha, Pinterest, seminární práce, corelDraw, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Nevady ke stáhnutí, klipart Vánoční ozdoby zdarma nebo ilustrace Velikonoční blahopřání ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.