Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vlk (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlk. Klipart Vlk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vlk? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1257x1600
1005x1280
628x800
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 335 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: stilg4r

Tento obrázek s názvem (Vlk) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Vlk je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fialový dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muchomůrka červená ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík Kyborg ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, svg, Vlk, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, klipart, vektor, ilustrace, Zvířata, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, pozvánky, památník, office, blog, plakáty, avatar, wordpress, web, profil, Pinterest, video, PowerPoint, dokumenty, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Bumerang ke stažení, obrázek Papája ke stažení nebo vektor Břichatka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.