Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vlk (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlk. Stahujte klipart Vlk v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1257x1600
1005x1280
628x800
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: stilg4r

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vlk sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Vlk je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mimino zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Dámské kolo ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, svg, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, cliparts, download, Vlk, ke stažení, Zvířata

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, pozvánky, Twitter, word, office, openOffice, časopis, blog, corelDraw, webové stránky, prezentace, eshop, Pinterest, web, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Dekorace ke stáhnutí, obrázek Brad Pitt zdarma nebo vektor Teleskop zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.