Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vlkodlak a duch (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlkodlak a duch zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vlkodlak a duch. Obrázek Vlkodlak a duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak a duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlkodlak a duch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak a duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 854 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: feraliminal

Sdílejte klipart nazvaný Vlkodlak a duch s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Vlkodlak a duch je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žlutá kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stalin zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Profesor ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, Halloween, cliparts, zdarma, Vlkodlak a duch, free, svg, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Vlkodlak a duch

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, seminární práce, inkscape, pozvánky, plakáty, fotokniha, openOffice, prezentace, video, Twitter, eshop, škola, corelDraw, články, profilovka, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Ošatka s vajíčky ke stáhnutí, obrázek Digitální znak J zdarma nebo vektor Cesmína zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.