Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vlkodlak a duch (Halloween) zdarma

Obrázek, klipart Vlkodlak a duch zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Vlkodlak a duch. Vektorový obrázek Vlkodlak a duch jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak a duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlkodlak a duch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak a duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x353
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 854 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: feraliminal

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vlkodlak a duch s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Vlkodlak a duch je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Květinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 6 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce z abecedy ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, Vlkodlak a duch, Vlkodlak a duch, obrázek, download, kliparty, klipart, grafika, zdarma, vektor, svg, Halloween, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotografie, Instagram, prezentace, textové dokumenty, časopis, deníček, tiskoviny, brožury, fotokniha, vstupenky, blog, články, profil, webové stránky, Pinterest, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Skejťačka ke stáhnutí, vektorový obrázek Noemova archa zdarma nebo ilustrace Haiti zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.