Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlkodlak a duch, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlkodlak a duch zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vlkodlak a duch. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vlkodlak a duch ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak a duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlkodlak a duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak a duch ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 854 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlkodlak a duch je v sekci Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mexika ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rudl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zelený dárek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, download, vektor, zdarma, Vlkodlak a duch, obrázek, Vlkodlak a duch, ilustrační obrázek, free, Halloween, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: památník, word, webové stránky, profil, prezentace, Twitter, inkscape, corelDraw, PowerPoint, škola, office, plakát, openOffice, kalendář, pozvánky, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Opička ke stažení, vektor DOC ke stáhnutí nebo obrázek Mandle zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.