Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Střelec, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Střelec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Střelec. Obrázek Střelec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Střelec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Střelec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Střelec je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fakáč zdarma Podívejte se i na ilustrace Červená kraslice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Střelec, vektorový obrázek, grafika, free, obrázek, ke stáhnutí, download, svg, Symboly, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, klipart, Střelec

Doporučené použití klipartu: word, dokument, kalendář, blog, profil, referáty, avatar, openOffice, webové stránky, PowerPoint, památník, časopis, seminární práce, inkscape, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Šipka vlevo zdarma, vektor Hroch ke stažení nebo obrázek Modrá květina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.