Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kafíčko (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Kafíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kafíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: plastic coffee cup / antontw

Sdílejte klipart nazvaný Kafíčko s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Kafíčko patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Komory zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Turecko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, cliparts, free, ke stažení, vektor, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, web, škola, avatar, články, PowerPoint, Facebook, Adobe Illustrator, video, openOffice, plakát, word, inkscape, Twitter, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Světlezelený stromek ke stáhnutí, ilustrace Borůvky zdarma nebo klipart Dýně zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.