Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kafíčko (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kafíčko. Obrázek Kafíčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kafíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: plastic coffee cup / antontw

Obrázek, klipart pojmenovaný Kafíčko můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Kafíčko patří do sekce Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šipka nahoru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řadové domy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Strom v létě ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, free, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, Nápoje, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, Kafíčko, vektor, svg, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, Twitter, profil, referáty, kalendář, textové dokumenty, fotokniha, wordpress, profilovka, škola, PowerPoint, inkscape, plakáty, word, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kytice ke stažení, obrázek, klipart Pozor, ježibaby! ke stažení nebo vektorový klipart Ženich a nevěsta ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.