Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kafíčko, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kafíčko. Stahujte klipart Kafíčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kafíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kafíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: plastic coffee cup / antontw

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kafíčko se nachází v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dítě ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík s brýlemi zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak C ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, vektor, ilustrace, svg, Kafíčko, Kafíčko, Nápoje, ke stáhnutí, free, zdarma, grafika, download, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, památník, fotokniha, corelDraw, profilovka, Pinterest, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Instagram, dokument, škola, časopis, plakát, články, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor XSLX ke stáhnutí, obrázek Airbus zdarma nebo klipart ARJ ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.