Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kafíčko (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafíčko zdarma ke stažení

Kafíčko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kafíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: plastic coffee cup / antontw

Tento obrázek s názvem (Kafíčko) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Kafíčko patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybí kost ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednoduchý stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hydrant ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Kafíčko, ilustrace, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, free, Nápoje, vektor, svg, zdarma, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, Pinterest, wordpress, video, PowerPoint, fotokniha, word, škola, avatar, diář, pozvánky, profil, časopis, dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Cool smajlík ke stažení, ilustrace ACE ke stažení nebo klipart Severní Korea ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.