Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kafíčko (Nápoje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kafíčko zadarmo ke stažení

Kafíčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kafíčko ve formátu SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kafíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafíčko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 031 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: plastic coffee cup / antontw

Sdílejte klipart nazvaný Kafíčko s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Kafíčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Grumman E-2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vafle zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Šedé vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, obrázek, grafika, ke stažení, download, free, vektorový obrázek, Kafíčko, svg, Kafíčko

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, openOffice, plakát, oznámení, pozvánky, fotografie, seminární práce, články, web, wordpress, webové stránky, eshop, dokumenty, profilovka, Facebook, časopis, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zelená stuha ke stáhnutí, obrázek, klipart Delfín ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Biohazard zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.