Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Znak vodnář (Symboly) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znak vodnář ke stažení zdarma

Znak vodnář je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak vodnář zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znak vodnář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak vodnář ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x765
1280x612
800x383
500x239
160x77

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 180 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Znak vodnář můžete sdílet s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Obrázek Znak vodnář se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Závodní helma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fazole ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šiška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, obrázek, download, Znak vodnář, vektor, Symboly, Znak vodnář, free, ke stažení, ilustrace, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, video, manuály, katalog, etikety, kalendář, corelDraw, Zoner Callisto, deníček, památník, fotografie, brožury, letáky, openOffice, eshop, pozvánky, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Strašidlo zdarma, klipart Modrý stromeček ke stažení nebo vektorový klipart Modrá růže ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.