Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Papoušek (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papoušek zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Papoušek. Vektorová ilustrace Papoušek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Papoušek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

574x1600
459x1280
287x800
179x500
57x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: luchapress

Líbí se vám klipart Papoušek? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Papoušek patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Banán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční brýle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Trubka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Papoušek, kliparty, free, svg, Ptáci, obrázek, klipart, cliparts, Papoušek, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: office, prospekty, prezentace, škola, profil, webové stránky, wordpress, eshop, avatar, deníček, dokumenty, openOffice, časopis, dokument, pozvánky, katalog, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Papilio glaucus ke stažení, vektorový klipart Celopéro ke stažení nebo klipart Páv ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.