Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Papoušek, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papoušek zdarma ke stažení

Papoušek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Papoušek ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Papoušek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Papoušek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

574x1600
459x1280
287x800
179x500
57x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: luchapress

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Papoušek se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stopky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Narozeniny číslo 8 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jupiter ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, vektor, cliparts, svg, ilustrace, download, ke stáhnutí, obrázek, Papoušek, vektorový obrázek, Ptáci

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, word, pozvánky, časopis, web, fotokniha, textové dokumenty, články, Twitter, škola, seminární práce, corelDraw, památník, prezentace, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí, ilustrace Štěňátko zdarma nebo vektor Sekáček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.