Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Papoušek (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Papoušek zadarmo

Papoušek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Papoušek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Papoušek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papoušek ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

574x1600
459x1280
287x800
179x500
57x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 192 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: luchapress

Zaujal vás náš klipart Papoušek? Potom se podělte s kolegy na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový obrázek Papoušek je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mitsubishi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závaží ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Květ na stromě zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Papoušek, ke stáhnutí, Papoušek, vektor, obrázek, zdarma, grafika, free, kliparty, svg, ilustrační obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: logo, textové dokumenty, diář, brožury, avatar, fotokniha, tiskoviny, prospekty, koláž, památník, seminární práce, etikety, Adobe Illustrator, Instagram, web, oznámení, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Nektarinka zdarma, vektorový klipart Celopéro ke stažení nebo ilustrace Flétna ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.