Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rychlovlak ICE, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rychlovlak ICE. Klipart Rychlovlak ICE je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rychlovlak ICE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ICE ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x726
1280x580
800x363
500x227
160x73

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mbs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rychlovlak ICE je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Infračervené záření ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vodováha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pankáč zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, free, Doprava, zdarma, Rychlovlak ICE, vektor, kliparty, svg, ke stažení, Rychlovlak ICE, download

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, pozvánky, fotokniha, profil, Instagram, profilovka, avatar, památník, Facebook, office, kalendář, dokumenty, corelDraw, word, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Poutník s křížem ke stažení, vektor Jóga ke stáhnutí nebo obrázek Lebka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.