Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rychlovlak ICE, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rychlovlak ICE. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rychlovlak ICE nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rychlovlak ICE? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychlovlak ICE ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ICE ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x726
1280x580
800x363
500x227
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mbs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rychlovlak ICE se nachází v sekci Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Odšťavňovač ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pouta zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Motorová pila ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, free, Rychlovlak ICE, ilustrace, vektor, Doprava, klipart, ke stažení, download, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, Instagram, avatar, PowerPoint, Pinterest, plakát, profilovka, corelDraw, škola, Facebook, fotokniha, památník, časopis, plakáty, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Srdíčko ke stáhnutí, obrázek Slečna pokladní zdarma nebo klipart Vyděšená dýně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.