Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prasátko, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prasátko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Prasátko. Vektorová ilustrace Prasátko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Prasátko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prasátko zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Prasátko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prasátko ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bloodsong

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Prasátko patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chléb a víno zdarma Podívejte se i na klipart Graffiti ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Stoeurovka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, Prasátko, Zvířata, ke stáhnutí, ke stažení, svg, cliparts, ilustrační obrázek, free, zdarma, klipart, kliparty, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, Instagram, kalendář, Facebook, webové stránky, web, Adobe Illustrator , prezentace, pozvánky, avatar, blog, office, fotokniha, word, články

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Dakota zdarma, ilustrace Bezpečnostní kamera ke stažení nebo vektor Mapa světa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.