Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jezevčík (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jezevčík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jezevčík. Stahujte klipart Jezevčík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jezevčík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevčík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jezevčík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevčík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x888
1280x710
800x444
500x277
160x89

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 616 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Jezevčík s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Jezevčík je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Reportérka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Monitor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Vrabec ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, Jezevčík, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, Jezevčík, download, cliparts, kliparty, ilustrace, svg, zdarma, Zvířata

Doporučené použití klipartu: magazín, letáky, prezentace, Twitter, dokumenty, wordpress, manuály, bakalářská práce, openOffice, články, eshop, Zoner Callisto, seminární práce, PowerPoint, kalendář, webové stránky, oznámení

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Ještěrka ke stáhnutí, obrázek Zamilovaný drak zdarma nebo obrázek, klipart Hotel zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.