Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jezevčík (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jezevčík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jezevčík. Vektorový obrázek Jezevčík je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Jezevčík? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevčík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jezevčík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevčík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x888
1280x710
800x444
500x277
160x89

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 616 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Jezevčík? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Jezevčík patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spící smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kakadu ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ředkev bílá ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, ilustrace, Zvířata, zdarma, svg, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Jezevčík, vektorový obrázek, free, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: web, diář, webové stránky, seminární práce, Twitter, profilovka, časopis, textové dokumenty, plakáty, referáty, plakát, profil, škola, corelDraw, články, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Slečna pokladní ke stažení, vektor Velikonoční králíček ke stažení nebo obrázek Pixelový stromek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.